مجموعه کنترل پارت در زمینه تهیه و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق فعالیت می کند. در این مجموعه انواع کنترل کننده ها از قبیل پی ال سی (PLC)، آر تی یو (RTU)، ریموت آی او (Remote IO) و کنترلرهای مبتنی بر کامپیوتر مانند انواع کارتهای دیتا اکویزیشن (Daq Data acquisition) ازنوع PCI و یا ISA و یا کارتهای DAQ که به صورت یو اس بی (USB) به کامپیوتر متصل می شوند، ارائه می گردد. علاوه بر این انواع تجهیزات مانیتورینگ از قبیل اچ ام آی (HMI) و نرم افزارهای مانیتورینگ و اسکادا (SCADA) مبتنی بر کامپیوتر نیز ارائه می شوند. همچنین تجهیزات کنترل موتور مانند درایو و سافت استارت نیز در حوزه فعالیت ما قرار دارند.

مشاوره:

در کنار تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق هدف ما حضور فعال در کنار فعالین محترم در این حوزه می باشد. لذا با کمال میل تلاش می کنیم با ارائه راه کارهای مناسب و مشاوره در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع سیستم های کنترل با انتخاب صحیح سخت افزار و نرم افزارهای مناسب در پیشبرد اهداف مشتریانمان نقش موثری داشته باشیم.

اجرای پروژه:

برای مشتریان عزیزی که تمایل دارند اجرای پروژه هایشان را به ما بسپارند با نهایت دقت و سرعت بهترین راه کار را با کمترین هزینه طراحی و پیاده سازی می کنیم. پس از اتمام پروژه تمام مستندات طراحی سیستم را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم. ما تمام پروژه هایمان را برای مدتی گارانتی می کنیم. زمان این گارانتی بر اساس نیاز مشتری متغیر است.  همچنین پس از اتمام پروژه خود را ملزم به ارائه خدمات سرویس و نگه داری از سیستم مورد نظر می دانیم.

تعمیر و سرویس:

ما یک بخش تعمیر تجهیزات اتواسیون صنعتی و ابزار دقیق هم داریم. دراین بخش انواع PLC، HMI، و درایو و تجهیزات جانبی معیوب را مورد بررسی قرار داده و نسبت به تعمیر و رفع عیب آنها اقدام می نماییم. پس از آن با انجام تستهای گوناگون از صحت عملکرد تجهیز آسیب دیده اطمینان حاصل می کنیم.

طراحی بردهای صنعتی:

در صورت نیاز امکان طراحی انواع بردهای الکتریکی و الکترونیکی صنعتی و یا مهندسی معکوس بردهای موجود در این مجموعه فراهم است. لذا ما می توانیم با طراحی بردهای صنعتی مناسب سیستم های قدیمی را جایگزین نماییم.

مقالات:

علاوه بر این جهت ارتقاع علمی فعالین در این حوزه تلاش می کنیم تا با انتشار مقالات مناسب در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق دین خود را به صنعت کشور ایفا نماییم.