درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) مبتنی بر اینترنت اشیا برای ایمنی و کاربردهای سنگین از ۰٫۷۵ تا ۷۵ کیلووات (۱ تا ۱۰۰ اسب بخار) است

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) یک درایو سرعت متغیر است که برای OEM ها با کنترل حلقه باز و حلقه بسته طراحی شده است. این نوع درایو با پشتیبانی از تمام موتورها (IE2 ، IE3 ، IE4 سنکرون و آسنکرون ، رلوکتانسی) با ویژگی های متفاوت و در هر نوع محیط صنعتی توانایی تولید ۱۷۳ آمپر به طور مداوم را دراد. این درایو با داشتن پروتکل های Modbus ، Ethernet و SERCOS امکان نظارت از راه دور را برای یک خط تولید هوشمند فراهم می کند. همچنین گزینه های ایمنی (SS1 ، SLS ، SMS ، GDL ، SBC) می توانند به طور فعال از پرسنل و خط تولید محافظت کند.

ویژگی ها

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) که برای نصب بهینه طراحی شده است، از کنترل برنامه کاربردی پیشرفته و قابلیت های اتوماسیون پیشرفته و آسان برای ادغام برخوردار است. ویژگی های نوآورانه آن باعث شده است که گزینه OEM برای ورود – و افزایش چالش ها – در دوره ماشین های هوشمند ایجاد شود. درایو های سرعت متغیر Altivar Machine ATV340 توانایی اتوماسیون سطح بالا و تکنولوژی برجسته کنترل موتور همراه با سادگی را ارائه می دهند. Altivar Machine ATV340 برای به حداکثر رساندن عملکرد ماشین ، کاهش زمان ساخت ماشین و حفظ بهره وری ماشین مهندسی شده است.

مزایا

محرکه قدرتمند برای عملکرد برتر ماشین

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) یک درایو قدرتمند است که هدف آن تطبیق حداکثر گشتاور و سرعت با توانایی موتور دستگاه شما است. با پهنای باند سرعت بهینه شده تا ۴۰۰ هرتز ، درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) برای کاربردهای دینامیکی که به شتاب یا زمان اجرای سریع تری نیاز دارند، طراحی شده است.

 • اینورترهای فرکانس آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) در برابر اضافه بار بسیار مقاوم هستند وبراساس نیاز تا ۲۲۰٪ گشتاور نامی سازگار هستند.
 • برای برآورده کردن نیازهای سازگاری و مقیاس پذیری دستگاه، درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) با طیف گسترده ای از موتورها مانند موتورهای آسنکرون (IE2 ، IE3)، سنکرون، رلوکتانسی (IE4 ، IE5) برای کاربردهای مختلف در حالت حلقه بسته و حلقه باز سازگار است.

عملکرد منحصر به فرد اتوماسیون

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) دستگاه شما را به سطح بالاتری در زمان واکنش اتوماسیون می رساند. قابلیت های آن در زمان حقیقی، بهترین عملکرد کنترلی دستگاه را ارائه می دهد. ترکیبی از حداقل زمان واکنش برنامه ATV340 (چرخه کار ۱ میلی ثانیه) و اتصال اترنت در زمان حقیقی، عملکرد دستگاه شما را به حداکثر می رساند.

کاهش زمان طراحی دستگاه

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) به شما کمک می کند تا در هر مرحله زمان فرآیند مهندسی خود را کاهش دهید بنابراین دستگاه شما زودتر عمل خواهد کرد.

سهولت در مهندسی دستگاه

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) دارای توابع و ویژگی های متعددی برای ساده سازی طراحی ماشین است و زمان مهندسی را از مرحله انتخاب تا راه اندازی کاهش می دهد.

 • رابط کاربری متنوع، ورودی و خروجی های متعدد، پروتکل مولتی اترنت ، PTI / PTO ، انکدر تعبیه شده و همچنین رابط هایی با آپشن های مختلف، حداکثر انعطاف پذیری را در طراحی ارائه می دهد.
 • این وسیله با رابط Sercos 3 تعبیه شده می تواند در معماری های اتوماسیون با کارایی بالا مانند: ، Modicon M262 با حرکت، PacDrive 3، مهندسی با EcoStruxure Machine Expert ترکیب شود.
 • پیکربندی ساده ، حالت موقعیت یابی و توابع برنامه یکپارچه که عملکرد برنامه را برای دستگاه های بالابر ، کار با مواد و بسته بندی تسهیل می کند.

یکچارچه سازی اتوماسیون

 • کتابخانه های کاربردی Ready-to-use EcoStruxure Machine که معتبر و مستند شده اند (TVDA) و همراه با سرویس های اترنت موجود در درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340)، طراحی دستگاه شما را تسهیل می کنند و به شما کمک می کنند تا زمان طراحی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
 • تنظیم خودکار دکمه ONE برای شناسایی موتور این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا پروژه کامل را به روشی سریع و یکپارچه تکرار کرده و از حداکثر بهره وری در راه اندازی و تولید استفاده کنند.

طراحی مقاوم برای عملکرد طولانی مدت و سرویس قابل اعتماد

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) برای تأمین نیازهای کاربردی در محیط های سخت مانند لرزش ، شوک و گرد و غبار غیر رسانا و در مواردی که به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تا ۶۰ درجه سانتیگراد نیاز است ، طراحی شده است.

 • سازگار با استاندارد IEC60721-3-3 کلاس ۳C3 و ۳S3

حفاظت از افراد و دارایی ها در کنار سرویس دهی مداوم

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) برای اطمینان از حفاظت پایدار از افراد و دارایی های با استانداردهای ایمنی ماشین و امنیت سایبری سازگار است

 • مطابق با استانداردهای ایمنی ماشین EN ISO 13849-1 و EN-62061
 • گواهینامه سطح ۲ Achilles در برابر حملات سایبری با STO تعبیه شده (SIL3) و طیف گسترده ای از توابع ایمنی (SS1 ، SLS ، SMS ، SBC)

ریکاوری سریع دستگاه

درایو آلتیوار ۳۴۰ (ATV340) به دلیل داشتن ویژگی هایی از قبیل:

 • تعویض دستگاه معیوب (FDR) با معماری EcoStruxure Machine در محل، تعویض دستگاه تنها در دو مرحله ساده توسط تکنسین سرویس، تعویض آسان دستگاه به لطف اتصال دهنده های قابل اتصال، نصب درایو جدید کمتر از سه دقیقه طول و پیکربندی درایو که به طور خودکار از PLC بارگیری می شود.
 • ثبت و مانیتورینگ داده ها از طریق سیستم محلی یا نظارت از راه دور از طریق وب سرور تعبیه شده این اطمینان را می دهد که کاربران در هر زمان و هر مکان به هرگونه موتور یا داده مربوط به برنامه دسترسی دارند.

دستگاه شما را با حداقل زمان خرابی فعال نگه می دارد.

کاربردها

مناسب برای کاربردهایی که نیازمند کارایی بالا و اتوماسیون برتر هستند مانند:

 • بسته بندی
 • کار با مواد
 • جابه جایی قطعات
 • و ….

برای آشنایی بیشتر در مورد انواع درایو اشنایدر اینجا کلیک کنید.

محصولات درایو اشنایدر سری آلتیوار ۳۴۰ (ATV340)

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۷۵ کیلو وات ATV340D75N4E

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۵۵ کیلو وات ATV340D55N4E

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۴۵ کیلو وات ATV340D45N4E

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۳۷ کیلو وات ATV340D37N4E

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۲۲ کیلو وات ATV340D22N4E

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۱۸٫۵ کیلو وات ATV340D18N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۱۵ کیلو وات ATV340D15N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۱۱ کیلو وات ATV340D11N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۵٫۵ کیلو وات ATV340U55N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۳ کیلو وات ATV340U30N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۲٫۲ کیلو وات ATV340U22N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۱٫۵ کیلو وات ATV340U15N4

درایو اشنایدر ۳۸۰ ولت ۰٫۷۵ کیلو وات ATV340U07N4