اچ ام آی دلتا بستری است که امکان تعامل بین کاربران و تجهیزات اتوماسیون صنعتی را فراهم می کند. اچ ام آی ها دلتا پورت های ارتباطی مختلفی را برای ارتباط سریع و کنترل راحت طیف متنوعی از ماشین ها ، سیستم ها و تجهیزات را فراهم می کنند. وجود صفحه ی لمسی رنگی، ورود پارامترهای مصور و روش های مختلف برای نمایش داده های متغیر ، از جمله نمودارها و عناصر هشدار را امکان پذیر می کند. وجود صفحه نمایش LCD با وضوح بالا عملکرد ، مانیتورینگ و کنترل کارآمد در زمان حقیقی را میسر می کند.

علاوه بر این ، نرم افزار ویرایش کاربر پسند، کاربران را در ایجاد سریع آیکون های تصویری با قابلیت هدایت آسان و طراحی آسان صفحه های مانیتورینگ مصور برای برنامه ها راهنمایی می کند ، همجنین توالی های عملیاتی را تنظیم ، برنامه ریزی برنامه نویسی می کند که باعث افزایش انعطاف پذیری و صرفه جویی در زمان توسعه می شود. این امر به توسعه سریع سیستم منجر می شود که سیم کشی و نصب را ساده می کند، در هزینه های اجرایی صرفه جویی می کند و سیستم ها را کارآمدتر می کند و همچنین تنظیمات زمانبر و هزینه های اضافی نگهداری را از بین می برد.

سری DOP-100

اچ ام آی های سری DOP-100 دلتا دارای جدیدترین پردازنده Cortex-A8 و صفحه نمایش LCD رنگی با روشنایی و کنتراست بالا است. این سری از اچ ام آی ها از توابع شبکه متفاوت از جمله FTP ، E-Mail ، VNC (محاسبات شبکه مجازی)، مانیتورینگ از راه دور و NTP (پروتکل های زمانی شبکه) پشتیبانی می کند تا نیازهای مشتری برای برنامه های ابری و تولید هوشمند را برآورده کند. برای دریافت بهترین قیمت اچ ام آی های سری DOP-100 با ما تماس بگیرید.

اچ ام آی های پیشرفته

اچ ام آی های پیشرفته سری DOP-100 از یک فریم باریک و صفحه نمایش عریض بهره می برند. این اچ ام آی ها به بیش از یک پورت COM و یک پورت اترنت مجهز هستند. این محصولات با پشتیبانی از چند زبان متفاوت، عملکرد ساده ای را برای تمام مشتریان جهانی فراهم می کند.

اچ ام آی های استاندارد

اچ ام آی های استاندارد مجهز به دو پورت COM مجهز هستند تا نیازهای اکثر مشتریان را برآورده کند. مدل اترنت استاندارد پورت اترنت را برای اتصال سریع با سایر تجهیزات ارائه می دهد.

اچ ام آی های پایه

اچ ام آی های پایه، دارای توابع اساسی و نصب آسان برای کاربردهای صنعتی هستند. با داشتن محافظت ضد آب IP55 برای محیط های سخت مناسب است.

سری DOP-W

اچ ام آی های سری DOP-W دلتا، اچ ام آی های بزرگ، دارای صفحه نمایش لمسی با وضوح بالا و روشنایی بالا در اندازه های ۱۰٫۴ “، ۱۲″ و ۱۵ ” هستند. این سری از اچ ام آی ها با جدیدترین پردازنده Cortex-A8 برای موج پالس ۱ گیگاهرتز، عملکردی عالی با پاسخ سریع ارائه می دهند. محفظه آلومینیومی محکم با گواهینامه CE از لرزش و تغییر درجه حرارت محیط محافظت می کند و دارای یک پنل ضد آب IP65 برای محیط های سخت است.

بلندگوهای استریو داخلی کارایی و انعطاف پذیری را افزایش می دهند. اچ ام آی های سری DOP-W مطابق با مصوبات CE و UL هستند و یک راه حل کارآمد و رقابتی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان برای طیف گسترده ای از کاربردهای اتوماسیون صنعتی پیشرفته ارائه می دهند. برای دریافت بهترین قیمت اچ ام آی های سری DOP-W با ما تماس بگیرید.

سری DOP-H

اچ ام آی های سری DOP-H دلتا از یک نمایشگر ۷ اینچی با وضوح بالا ۷ برای تصویرسازی عملکرد ، نظارت و کنترل کارآمد در زمان واقعی برخوردار هستند. همه سری ها مجهز به سوئیچ های توقف اضطراری داخلی ، سوئیچ های فعال در قسمت عقب ، MPG اختیاری (ژنراتور دستی پالس) و وزن سبک ۷۵۰ گرمی به منظور انعطاف پذیری بالاتر و عملکرد کاربر پسندتر هستند. اچ ام آی های سری DOP-H برای کنترل ربات های صنعتی و برنامه ریزی حرکت بازوهای ربات و سایر سیستم های کنترل حرکت مناسب است. برای دریافت بهترین قیمت اچ ام آی های سری DOP-H با ما تماس بگیرید.

سری TP 

اچ ام آی های سری TP دلتا دارای صفحه نمایش لمسی LCD رنگی است ، از کنترل کننده های دلتا پشتیبانی می کند و می تواند به تمام سری درایوهای AC دلتا ، درایوهای موتور AC و کنترل کننده های دما متصل شود. انعطاف پذیری بالای سری TP70P با چهار مدل پیکربندی ورودی و خروجی متفاوت و پشتیبانی از انواع مختلف خروجی ، باعث صرفه جویی در هزینه سیم کشی شده و بهترین اچ ام آی و روش کنترل ورودی و خروجی را ارائه می دهد.

برای دریافت بهترین قیمت اچ ام آی های دلتا با ما تماس بگیرید.