پی ال سی دلتا (کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی) یک سیستم کنترل با استفاده از عملیات الکترونیکی است. روش های ذخیره سازی آسان ، شمارش زمانبندی شده و کنترل ورودی / خروجی به طور گسترده ای در زمینه کنترل اتوماسیون صنعتی اعمال می شود.

PLCهای سری DVP دلتا برنامه هایی با سرعت بالا، پایدار و قابل اطمینان را در ماشین های اتوماسیون صنعتی ارائه می دهند. PLCهای DVP دلتا علاوه بر قیمت مناسب، عملکرد منطقی سریع ، دستورالعملهای فراوان و کارتهای چند منظوره از پروتکل های مختلف ارتباطی ، اتصال درایو موتور AC دلتا ، سروو ، HMI و کنترل کننده دما از طریق شبکه صنعتی در Delta Solution برای همه کاربران پشتیبانی می کنند.

پی ال سی های سری AH دلتا

PLCهای سری AH دلتا راه کارهای اتوماسیون مناسبی را برای برنامه های سطح بالا ارائه می دهد. ترکیبی از ساختار سخت افزاری ماژولار ، عملکردهای پیشرفته و نرم افزار کاملاً یکپارچه ، یک راه حل سیستمی برای برنامه های کنترل فرآیند فراهم می کند. علاوه بر بلوک های عملکردی متنوع (FB) ، قیمت پی ال سی های سری AH بسیار مناسب است و در رابطه با ماژول های داخلی انتخاب های فراوانی دارید.

پی ال سی های سری AH دلتا همچنین کنترل حرکتی چند محوره را از طریق شبکه حرکتی مانند EtherCAT برای کنترل دستگاه با سرعت بالا ودقت بالا فراهم می کند. پی ال سی های سری AH دلتا همچنین کنترل حرکتی چند محوره را از طریق شبکه حرکتی مانند EtherCAT برای کنترل دستگاه با سرعت بالا ودقت بالا فراهم می کند. توسعه پذیری عالی سیستم باعث کاهش بسیار زیاد هزینه های سیستم برای طیف وسیعی از برنامه ها می شود. برای دریافت بهترین قیمت پی ال سی های سری AH با ما تماس بگیرید.

پی ال سی های سری AS دلتا

پی ال سی های سری AS دلتا کنترل کننده های چند منظوره با کارایی بالا هستند که برای انواع تجهیزات اتوماتیک طراحی شده اند. پی ال سی های استاندارد سری AS دلتا از پردازنده های ۳۲ بیتی SoC دلتا برای سرعت اجرا (۴۰ کیلوگرم در هر ثانیه) ساخته شده و تا حداکثر ۳۲ ماژول داخلی یا حداکثر ۱۰۲۴ ورودی / خروجی را پشتیبانی می کند. کنترل موقعیت یابی دقیق برای حداکثر ۸ محور از طریق شبکه حرکت CANopen و حداکثر ۶ محور از طریق کنترل پالس (۲۰۰ کیلوهرتز) را فراهم می کند.

پی ال سی های حرکتی سری AS دارای رابط کنترل حرکت EtherCAT / CAN و چندین پورت ارتباطی هستند. همچنین بلوک های عملکرد کنترل حرکتی را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد و تا ۱۶/۲۴ محور واقعی را در یک چرخه به روز رسانی هماهنگ می کند. پی ال سی های سری AS دلتا به طور گسترده ای در تجهیزات مختلف اتوماتیک مانند بسته بندی ، چاپ ، برچسب گذاری ، صنایع نساجی و غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرند. برای دریافت بهترین قیمت پی ال سی های سری AS با ما تماس بگیرید.

پی ال سی های سری DVP دلتا

پی ال سی های سری DVP برنامه هایی با سرعت بالا ، پایدار و بسیار قابل اطمینان را در انواع ماشین های اتوماسیون صنعتی ارائه می دهند. این سری از محصولات دلتا علاوه بر قیمت مناسب، عملکرد منطقی سریع ، دستورالعملهای فراوان و کارتهای چند منظوره از پروتکل های مختلف ارتباطی ، اتصال درایو موتور AC دلتا ، سروو ، HMI و کنترل کننده دما از طریق شبکه صنعتی در Delta Solution برای همه کاربران پشتیبانی می کنند. برای دریافت بهترین قیمت پی ال سی های سری DVP با ما تماس بگیرید.

نرم افزار برنامه نویسی ISPSoft

ISPSoft یک نرم افزار برنامه نویسی با دسترسی بسیار بالا برای پی ال سی های دلتا است. ISPSoft با رابط ویرایش ماژولار، پیکربندی سخت افزار ، پیکربندی شبکه و برنامه نویسی کنترل حرکتی را در همان پلتفرم ویرایش کامل می کند. ISPSoft رابط های گرافیکی و ویزاردهای مناسب برای افزایش قابلیت دسترسی به نرم افزار و همچنین انعطاف پذیری ویرایش را فراهم می کند. ISPSoft پنج ابزار برنامه نویسی ارائه می دهد، از جمله:

Ladder Diagram ، Function Block Diagram ، Sequential Function Chart ، Instruction List و Structured Text که به کاربران این امکان را می دهد که ابزارهای تخصصی تری را برای کارایی بهتر انتخاب کنند. نرم  افزار ISPSoft دلتا با استاندارد IEC 61131-3 مطابقت دارد و از بلوک های عملکرد PLCopen برای پیکربندی سریع برنامه های کنترل حرکتی پشتیبانی می کند که افزار  به شما کمک می کند در زمان توسعه پروژه صرفه جویی کرده و به راه حل های کنترل صنعتی هوشمند و قدرتمندتری دست یابید.

برای دریافت بهترین قیمت محصولات دلتا با ما تماس بگیرید