ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) مناسب برای پی ال سی های اشنایدر M221, M241, M251 و M262

کارایی کنترلر خود را با استفاده از ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) که مختص پی ال سی های اشنایدر M221, M241, M251 و M262 طراحی شده است، افزایش دهید.

ویژگی ها

ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) انتخابی برای داشتن ترمینال ورودی/خروجی های انعطاف پذیر و قابل تغییر

ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) امکان توسعه ترمینال های ورودی/خروجی را به صورت انعطاف پذیر و قابل تنظیم در تمام کنترل کننده ها فراهم می کند. امکان افزایش ترمینال ها به کنترلرها تا ۱۴ عدد بذون نیاز به ابزار وجود دارد. هنگامی که ترمینال ها متصل می شوند ، کنتاکت های آن ها به طور الکتریکی به کنترل کننده و ترمینال مجاور مرتبط می شوند. باس مربوط به این ماژول ها ۱۰ برابر سریع تر از روش های سنتی است.

ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) طیف وسیعی از ترمینال های ورودی و خروجی را برای افزایش توانایی پی ال سی های اشنایدر M221, M241, M251 و M262 را فراهم می کند:

ماژول های ورودی و خروجی دیجیتال که می توانند برای ایجاد پیکربندی با حداکثر ۲۶۴ ورودی و خروجی دیجیتال استفاده شوند. این ماژول ها با همان اتصالات مانند کنترل کننده ها موجود هستند.

ماژول های ورودی و خروجی آنالوگ که می توانند برای ایجاد پیکربندی با حداکثر ۱۱۴ ورودی و خروجی آنالوگ استفاده شوند و برای دریافت سیگنال های سنسور موقعیت ، دما یا سرعت طراحی شده اند. آن ها همچنین قادر به کنترل درایوهای با سرعت متغیر یا هر دستگاه مجهز به ورودی جریان یا ولتاژ هستند.

ماژول های تخصصی برای کنترل استارتر موتورهای TeSys که سیم کشی قسمت کنترل را به دلیل اتصال با کابل های RJ45، ساده می کند.

ماژول های ایمنی عملکردی که سیم کشی را ساده می کنند و می توانند در نرم افزار EcoStruxure Machine پیشرفته و پایه پیکربندی شوند.

این ویژگی در مورد همه پی ال سی های اشنایدر M221, M241, M251 و M262 رایج است که می توان مدل کنترل کننده را بدون تغییر ماژول اکسپنشن تغییر داد.

اتصال دهنده های باس امکان ایجاد جزایر توزیع شده از ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) را می دهند که می توانند توسط یک کنترل کننده اصلی (M221 ، M241 ، M251 یا M262) از طریق فیلدبوس (EtherNet / IP ، Modbus TCP ، Modbus Serial Line یا CANopen) مدیریت شوند.

ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) یک سیستم ورودی/خروجی EcoStruxure Machine است. EcoStruxure Machine محصول اشنایدر الکتریک یک راه حل بصری برای اتوماسیون ماشین است که شامل کلیه ویژگی ها و توابعی است که شما برای ساخت ماشین آلات نیاز دارید تا هدف اصلی شما را بهبود بخشد. EcoStruxure Machine یک راه حل کامل برای ساخت ماشین از طراحی و توسعه ، تا راه اندازی و نگهداری است.

مزایا

ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) با یک مکانیزم مونتاژ ساده و بهم پیوسته طراحی شده اند. از کانکتور اکسپنشن گذرگاه برای توزیع داده ها و منبع تغذیه هنگام مونتاژ ماژول های ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3) با کنترل کننده های منطقی استفاده می شود.

برای آشنایی بیشتر در مورد انواع ماژول های اشنایدر اینجا کلیک کنید.

محصولات ماژول ورودی/خروجی TM3 اشنایدر (Modicon TM3)

ماژول ورودی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AI2H

ماژول ورودی و خروجی آنالوگ اشنایدر مدل TM3TM3

ماژول ورودی دمایی اشنایدر مدل TM3TI8T

ماژول ورودی آنالوگ مولتی اشنایدر مدل TM3TI4

ماژول خروجی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AQ4

ماژول خروجی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AQ2

ماژول ورودی و خروجی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AM6

ماژول ورودی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AI8

ماژول ورودی آنالوگ اشنایدر مدل TM3AI4

ماژول ورودی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DI16

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ8R

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ32UK

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ32TK

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ16U

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ16T

ماژول ورودی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DI8

ماژول ورودی خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DM24R

ماژول ورودی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DI32K

ماژول خروجی دیجیتال اشنایدر مدل TM3DQ8T